Вітаємо науковців Буковинського державного медичного університету з Міжнародним днем інтелектуальної власності Щорічно, починаючи з 2001 року, 26 квітня відзначається Міжнародний день інтелектуальної власності (World Intellectual Property Day). Генеральна Асамблея Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ, World Intellectual Property Organization, WIPO) на засіданні у вересні 2000 року прийняла рішення про заснування цього свята. Датою для нього вибрали … Читати далі Вітаємо науковців Буковинського державного медичного університету з Міжнародним днем інтелектуальної власності!